Řada BAMBUS

Oakeysi tvarující, modelující a zeštíhlující prádlo s bambusovým vláknem

Toto vlákno je vyrobeno ze 100% bambusové vlákniny, pocházející z vybraných míst neznečištěných oblastí. Navíc je zcela biologicky odbouratelné. Snadné pěstování a růst bambusu dělá z tohoto vlákna novou cennou alternativu vláken ostlinného původu, bavlny a viskózy. Bambus také obsahuje substanci, jež se jmenuje „bamboo kun“ a která mu propůjčuje přirozené antibakteriální, bakteriostatické a dezodorizační vlastnosti. Navíc, zvláštní molekulární struktura bambusového vlákna, s mikrootvory a mikroprostory, podporuje ventilaci a rychlé vstřebávání vlhkosti.

Oakeysì produkty bambusové řady mají unikátní vlastnosti,díky kterým jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku; příjemně se nosí, neobtěžují, mají vysokou savost, hebkost a antibakteriální vlastnosti. Bambusová řada prádla tak nabízí nejen příjemné nošení, ale i kombinaci tvarujícího efektu spolu s modelující a zeštihlující funkcí.

Navíc, zvláštní molekulární struktura bambusového vlákna, s mikrootvory a mikroprostory, podporuje ventilaci a rychlé vstřebávání vlhkosti.

Oakeysì produkty bambusové řady mají unikátní vlastnosti, díky kterým jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku; příjemně se nosí, neobtěžují, mají vysokou savost, hebkost  a antibakteriální vlastnosti. Bambusová řada prádla tak nabízí nejen příjemné nošení, ale i kombinaci tvarujícího efektu spolu s modelující a zeštihlující funkcí

Výrobky dostupné v řadě BAMBUS

canotta brasserie shorts